O NÁS

Ptáte se, kdo za tímto projektem stojí?

Jsme dvě mladé a úplně normální maminky, které se na mateřské dovolené sešly nad myšlenkou vzniku projektu, který na českém trhu chyběl a přinášel dalším maminkám opravdový užitek.

Dokud nezačneme sami u sebe, nezmění se nikdy nic. A přesně s tím vám pomáháme: soustředit se na malé krůčky a změny v každodenním životě.

Nejsme umanuté dietářky. Nevyhlašujeme válku masnému průmyslu. A nehledáme jen nějaké superfoods, abychom pak nevěděly, co v kuchyni s nimi.

Nejsme žádné MBA, CFMP a spoustu dalších titulů o kterých v našem životě nemáme ani páru co znamenají. Jsme dvě obyčejné maminky, které znalosti z oboru mají, milují děti a chtějí s vámi mít od samého začátku jen přátelský vztah. Obohatit vám mateřství věcmi, které nám fungují a udělat z vás zdravé a fit mamky.

Mimo spousty typů a zdravých receptů vám chceme předat a dopřát i vzdělání a opravdový zážitek v oblasti výživy a sportu.

Chceme, aby vás to s námi bavilo, ať již při formování postavy nebo při změně vašeho jídelníčku. Pevně věříme, že každá máte v sobě sílu ovládnout svoje zvyky a žít zdravější a šťastnější život. Zároveň jsme přesvědčeny, že každá potřebujete osobní přístup, abyste dosáhla, svých cílů efektivně a bezpečně.

Těší nás, každičký váš krok. Jsme rády za každou budoucí nebo již stávající maminku, která se cítí fit a plná sil pro své dítě.

 

Mezitím očekáváme jakékoliv podněty k tomu, co nám nejde, mohlo by jít lépe nebo by vás ještě více uspokojilo.

 

Nemusíte hned číst vědecké studie, jak se dostat do formy. Stačí ze začátku sledovat náš Facebook, kde najdete konkrétní inspiraci a užitečné tipy.

Naše programy jsou postaveny na vašich přáních, proto se nestyďte nám je sdělit či nás upozornit na jakoukoliv nespokojenost nebo nedostatek, chceme dostat šanci jej napravit.

Pojďte se s námi stát zdravou a fit maminkou.

Odjakživa miluji všechno, co se motá okolo výživy, vaření, miluji své dcery a vůni v kuchyni po upečení koláče. Recepty preferuji rychlé, potraviny kvalitní, základní a všem dostupné. V jídle obdivuji svou babičku a děkuji svému muži, že snKatka K. í všechno, co mu naservíruji.

Chci vám pomoct poznat, co vašemu tělu skutečně prospívá a čím chce být živeno. Věřte, že poté je už velice snadné si zvyknout na nový způsob života, který vám vytvoří vnitřní pohodu a úsměv na tváři.

Vášnivě ráda sportuji, což je kromě výživy má další oblast pro sebevzdělávání.  Víno moravské, kuchyně pestrá, voda kohoutková, knihy Larse Keplera a rána brzká.

Ing. Kateřina Kotačková

Osobní výživový kouč

Jsem Jana – aktivní a milující máma dvou čiperných dcer. Neustále přijímám výzvy a stanovuji si nové sportovní cíle. Preferuji různorodost tréninkových programů, díky čemuž se se mnou nikdy nebudete nudit.

Ve svých videích čerpám ze své praxe ve fitness, tyto zkušenosti se pokusím společně se svou energií a pozitivním přístupem přenést až k vám domů. Dáme si spolu záležet na precizním a správném provedení každého cviku!

Jsem energická, miluji přírodu, dobrou kávu a domácí slivovičku.

Mgr. Jana Šáchová, Dis.

Regenerace a výživa ve sportu