ZDRAVÉ HUBNUTÍ PO PORODU

MOMENTÁLNĚ PRACUJEME NA VYLEPŠENÍ CELÉHO KURZU. ZATÍM POZASTAVEN. BRZY BUDE VŠE HOTOVO. ZATÍM PŘEJDĚTE NA NÁŠ BLOG A SLEDUJTE NÁS NA NAŠEM FACEBOOKU A INSTAGRAMU. 

 

ZPĚT DO FORMY PO PORODU

Sedmidenní online inspirace pro ženy s miminkem.

Pojďte se dozvědět něco nového.

Toužíte po hezkém a zpevněném bříšku? Chcete si užívat aktivní život bez bolestí? Přejete si získat zpět své předtěhotenské tělo a zhubnout na problémových partiích?
Máte obavy, že s dalším dítětem bude vše jen horší?
Schází vám dostatek informací ohledně posilování pánevního dna, diastázy, výživy a celkově o správném psychickém naladění se na novou roli maminky?

Pokud ANO, čtěte dál

Vytvořily jsme ucelený kurz cvičení a stravování ZPET DO FORMY PO PORODU – MAMKYN, který přesně cílí na všechny nedostatky a chyby, které brání maminkám jakkoliv dlouho po porodu dosáhnout vytoužených výsledků.

Vytvořily jsme ho záměrně pro maminky po porodu, které o sebe chtějí začít pečovat ale neví přesně, jak na to.

Chtějí se správně hojit, netrpět únikem moči ani rozestupem břišních svalů. Chtějí správně a zdravě jíst a vytvářet mléko v té nejlepší kvalitě pro své miminko.

ZDARMA DO VAŠÍ MAILOVÉ SCHRÁNKY TUDY

CO VÁM KURZ PŘINESE?

  Břicho po porodu již nemusí být tabu. Dejte sbohem slabému pánevnímu dnu a řekneme si co a jak při diastáze. 

Obnovit funkci HSSP a posilovat bříško správným způsobem.

Toto je první a nejdůležitější krok.

 Naučíte se zdravě vařit, tak ať vám to zabere minimum času. Budete vědět, jak si vybrat ty správné potraviny a kdy je jíst.

 Bude to snadné. Povedeme vás všemi tématy, tak ať věci dáte hned a lehce do praxe. Budeme vám radit a pokud chtít, můžeme spolu i konzultovat vaše výsledky a úspěchy.

Kurzem vás provedeme, tak ať jej zvládáte i s nejmenším miminkem. Budete mít na jednom místě informace z výživy i ze sportu. Budeme vás zásobovat nekonečnou dávkou inspirace z oblasti vaření a stravy a taky z oblasti pohybu a sportu.

Nemusíte se nikam hlásit do fitka a opouštět své děti. Stačí si pustit Janino video a zacvičit si doma v obýváku nebo na zahradě.

Stačí následovat ověřený postup a máte vyhráno.

A to je přesně důvod, proč jsme vytvořili náš vlastní KURZ ZPĚT DO FORMY PO PORODU, který je od maminek pro maminky. Obsahuje vše potřebné k tomu, abyste uspěla i Vy, ať už jste odkudkoliv. Vše na jednom místě

ZDARMA DO VAŠÍ MAILOVÉ SCHRÁNKY TUDY

Právě pro vás je připraven tento kurz.

Kurz je plný věcí, které máme sami odzkoušeny praxí. Víme, že to FUNGUJE a s radostí vám to pošleme dál.

Ne každá maminka má dostatek času si zajít zacvičit do fitka nebo být téměř nepřetržitě online a zuřivě sjíždět internet a hledat ty správné informace.
My sami jsme doslova hltaly internet a hledaly a hledaly. Spíše jsme zažívaly dost rozporuplné pocity. Maminkovských webů existují stovky, tisíce. Jenže pokud si člověk nechce zrovna poklábosit o tom, co mu v sobotu vytkla tchýně, ale hledá opravdu kvalitní a osvědčené informace, pak končí všechna sranda.
 
Vytvořily jsme proto pro vás tento jedinečný online kurz, který trvá sedm dnů a je vhodný pro maminky těsně po porodu. Je založený na skutečných příbězích skutečných maminek a bude obsahovat ověřené rady od odborníků. Máte tak jistotu, že nejde o text zkopírovaný, ale o rady a tipy z oblasti pohybu a výživy, získané a prověřené životními zkušenostmi.
 
Přijměte naše pozvání a vstupte do prostoru, kde můžete být sama sebou, kdykoliv si zacvičit, zdravě najíst, pořádně hojit a navíc získat super formu.
Jedeme v tom spolu. Pojďte se stát maminkou k nakousnutí!

ZDARMA DO VAŠÍ MAILOVÉ SCHRÁNKY TUDY

V průběhu celého kurzu vás bude provázet Jana a její cvičební videa. Jana má pro vás nachystáno i spoustu skvělých informací. Dozvíte se, jak posilovat i ty nejmenší ale nejdůležitější svaly na svém těle. Odevzdejte se do jejích rukou, poslouchejte Janiny rady a své tělo za chvíli nepoznáte:-)

KATKA Katka vás bude zásobovat informacemi z oblasti výživy. Má nachystáno plno skvělých a zdravých receptů, nákupních taháků, vychytávek do kuchyně. Provede vás krok za krokem zdravým stravováním zábavnou formou. Budete vždy přesně vědět co dělat, vařit, nakupovat a to vše bez zbytečných stresů a počítání kalorií či vážení potravin. Kila, která vám zůstala po porodu, půjdou dolů jako po másle a vy se budete cítit stále svěží. Nemusíte se bát hladu ani striktních omezení. Katčiným cílem je, aby jste byla zasycená, plná sil pro své dítě. 

ZDARMA DO VAŠÍ MAILOVÉ SCHRÁNKY TUDY

Co všechno KURZ ZPĚT DO FORMY PO PORODU obsahuje?
  • instruktážní videa, díky kterým se dokonale naučíte jednotlivé cviky
  • vysoce účinné cviky na řešení diastázy, ochablého pánevního dna a proti bolesti zad
  • textové instrukce, obrázkové infografiky, důležité a doplňující informace
  • Každodenní odbornou podporu, abyste na cvičení nebyla sama a mohla se kdykoliv poradit
  • videorecepty, informace ke stravě, aby jste vytvářela mléko v té nejlepší kvalitě
  • jak začít s hubnutím po porodu a co jíst, tak aby hubnutí bylo zdravé a úspěšné ….

Jak přesně funguje členská sekce kurzu ZPĚT DO FORMY PO PORODU?

Klikněte na odkaz a vložte do webového formuláře svůj mail. Pokud bude potřeba odsouhlaste v mailu, který vám od nás přišel, že jste to vy a že vám můžeme kurz pravidelně posílat. Mail si přesuňte ze spamu nebo ze složky hromadné do přijatých zpráv. To je všechno:-)

Pak už jen čekejte na další maily, videa, infografiky, recepty a texty…je toho hodně důležitého, co vám budeme sdělovat. 

Maily vám budou chodit obden ať máte vždy čas informace vstřebat, přečíst, .odcvičit….a bude jich celkem 7.

JE TO PECKA! VŠECHNY INFORMACE, CVIKY VIDEA, RECEPTY … MŮŽETE POUŽÍVAT KDYKOLIV A PŘÍSTUP MÁTE JIŽ NAVŽDY!!!!

 
ZDARMA DO VAŠÍ MAILOVÉ SCHRÁNKY TUDY